Zajęcia integracyjne -"Szkolna nocka"

Napisana przez reporter 2012-10-09 11:22:20

Nasi uczniowie tak lubią szkołę, że przebywają w niej w dzień i w nocy! Z piątku na sobotę - z 5 na 6 października mury szkolne pełne były dziecięcych śmiechów. Nasi uczniowie pod opieką pań- Małgorzaty Bzdek, Anny Nowickiej, Moniki Pakuły i Małgorzaty Pawlik postanowiły spędzić noc w szkole. Nauczycielki zadbały o to, aby dzieci nie miały czasu na nudę. Jak tylko zjawiły się pod wieczór z całym ekwipunkiem - śpiworami, poduszkami, materacami - i rozlokowały wygodnie, wyruszyły w teren na podchody. Musiały sobie poradzić z niezwykle trudnymi zadaniami. Wykazywały się umiejętnością poruszania zgodnie ze wskazówkami, sprawnością fizyczną, zdolnościami muzycznymi (jednym z zadań było ułożenie słów i zaśpiewanie serenady dla pani Basi, nauczycielki przyrody oraz wychowawczyni kl. I), polonistycznymi, matematycznymi oraz biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim. Wielu zabłysnęło inteligencją oraz sprytem. Cała grupa znakomicie poradziła sobie z zadaniami, zgodnie ze sobą współpracowała i dochodziła do wspólnych rozwiązań, które nie były łatwe.