Konkurs "Znam Prochowice i okolice"

Napisana przez reporter 2013-03-27 12:29:35

Dziś w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu "Znam Prochowice i okolice", który przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych:plastyczny- dla oddziału przedszkolnego i uczniów z klas I-III, wiedzy historycznej i na wiersz o naszym mieście i gminie dla uczniów klas IV-VI. Organizatorką konkursu była nauczycielka historii pani Marzena Gruca, a nagrody sponsorowali pani Alicja Sielicka- Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice oraz pan August Pawlik- wiceprzewodniczacy RMiG. Efektem konkursu jest galeria prac  plastycznych, która ozdobiła naszą szkołę, tomik wierszy o Prochowicach- wydany przez szkołę i wręczony sponsorom, który następnie zostanie wykorzystany w promocji naszego miasta, a przede wszystkim wzbogacenie wiedzy uczniów na temat historii i współczesności naszej małej ojczyzny.

A oto wyniki konkursu;

W kategorii klas 0-III: I miejsce - Filip Jaśków, II miejsce - Jakub Łoś, III miejsce -Olimpia Furkal.

W kategorii klas IV-VI- wiersz: I miejsce- Mateusz Pakuła, II miejsce- Natalia Rosa, III miejsce Gabriela Mokrzycka.

W kategorii klas IV-VI test wiedzy: I miejsce Natalia Krzyśko, II miejsce Mateusz Pakuła, III miejsce- Natalia Rosa.

Na zdjęciu zdobywczyni II miejsca w kategorii "wiersz" Gabriela Mokrzycka z klasy V. Wiecej zdjęć w galerii- zakładka Znam Prochowice i okolice