Święto Babci i Dziadka

Napisana przez reporter 2014-01-22 14:11:08

Są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, chociaż przypadają one w mroźnym, zimowym styczniu- Dzień Babci i Dziadka. Tradycją naszej szkoły jest celebrowanie tych świąt i co roku babcie i dziadkowie są zapraszani na specjalne uroczystości do oddziałów przedszkolnych i klas młodszych. Również i w tym roku naszą szkołę odwiedziło liczne grono babć i dziadków. Podczas uroczystości zaproszeni goście mogli podziwiać talenty artystyczne swoich wnucząt, gdyż każda klasa, poczynając od najmłodszej, przygotowała inny program artystyczny, w żadnym jednak nie zabrakło wierszy, piosenek, a nawet tańców. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role i najpiękniej, jak tylko umieli, wyrażali swoją miłość, szacunek i przywiązanie do ukochanej osoby. Dumne babcie z czułością obserwowały popisy swoich wnucząt, a i niejednemu dziadkowi zakręciła się w oku łezka wzruszenia. Na zakończenie każdej uroczystości wszyscy wspólnie zasiadali do stołu na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy uczniów, a babcie i dziadkowe otrzymywali prezenty wykonane własnoręcznie przez wnuczęta. Więcej zdjęć w galerii - zakładka Dzien Babci i Dziadka 2014. Zapraszamy!