Napisana przez reporter 2016-01-25 10:50:45

Dzień Babci i Dziadka to święto najbardziej lubiane przez wszystkie wnuczęta. Babcie i dziadkowie mogą w tym dniu liczyć na drobne upominki i kwiaty, a przede wszystkim na piękne laurki ręcznie wykonane  w czasie zajęć szkolnych. W naszej szkole Dzień Babci i Dziadka obchodzony był w klasach I-III oraz w oddziale przedszkolnym. W każdej klasie uczniowie przygotowali dla zaproszonych babć i dziadków program artystyczny, w którym znalazły się wiersze, piosenki, inscenizacje, pokazy tańca towarzyskiego, filmy i projekcje multimedialne. Każda z zaproszonych osób otrzymała od swojego wnuczka lub wnuczki laurkę lub kwiatek, albo inny własnoręcznie wykonany prezent. Po występach wspólnie zasiadano do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez mamy. Wszyscy bawili się cudownie i rodzinnie. Wnuki zapewnili swoich kochanych "dziadków" o goracych uczuciach okazując wdzięczność za ich codzienną miłość. Radosne i uśmiechnięte buzie były najlepszym prezentem dla zaproszonych gości, a ich zadowolenie największą nagrodą dla uczniów i nauczycieli mocno zaangażowanych w przygotowanie tak ważnej uroczystości.