Twoje Zdrowie w Twoich Rękach

Napisana przez reporter 2010-12-01 11:26:28

W piątek 25 listopada w naszej szkole odbył się finał konkursu promującego zdrowie i zdrowy tryb życia. Każda klasa i dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały następujące prace konkursowe: aranżacja stołu ze zdrową żywnością, pomysłowo sformułowane dobre rady na zachowanie zdrowia fizycznego i duchowego, plakat promujący zdrowie, zestaw ćwiczeń gimnastycznych do zademonstrowania. Na zdjęciu klasa VI- zwycięzca konkursu w kategorii klas starszych. Do komisji konkursowej zaprosiliśmy doktora Grzegorza Olkowskiego z NZOZ w Jaśkowicach Legnickich oraz panie Małgorzatę Stawiską- Lichotę i Walentynę Attinger z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Legnicy. Konkurs oraz wszystkie pytania konkursowe zostały przygotowane przez pana Romana Tylawskiego- pedagoga szkolnego. W konkursie w kategorii klas I-IV zwyciężyła klasa III, drugie miejsce zajęły klasy II i IV, a trzecie przypadło klasie I. W kategorii klas starszych zwyciężyła klasa VI. Bezkonkurencyjne okazały się dzieci z oddziału przedszkolnego, które znakomicie wywiązały się ze wszystkich zadań konkursowych.Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Stację Sanitarno- Epidemiologiczną oraz Komisję ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Do obejrzenia zdjęć z konkursu zapraszamy do galerii.