KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

Napisana przez reporter 2016-10-05 12:25:26

We wtorek 4 października odbył się w naszej szkole konkurs piosenki turystycznej, którego współorganizatorem i sponsorem nagród było PTTK odział Ziemi Prochowickiej.W konkursie uczestniczyli, obok naszych, uczniowie Szkoły Podstawowej w Prochowicach i  w Wągrodnie. I miejsce zdobyła uczennica SP Prochowice- Aleksandra Narusz, która, akompaniując sobie na gitarze, wykonała utwór "W góry".Drugie miejsce zajęły ex aequo Oliwia Kujawska, za piosenkę "Krajka" i Julia Popowczak za utwór "Ore ore". Na trzecim miejscu uplasowała się Martyna Witkowska, także za utwór "Ore, Ore". Jury przyznało jeszcze dwa wyróżnienia: dla Anastazji Kiljańskiej za piosenkę "Bo ja mam tylko jeden świat" i  Oliwii Szymczak za "Jesienne wędrowanie". Organizatorką konkursu w naszej szkole była nauczycielka muzyki pani Małgorzata Pawlik. Wszystkim zwycięzcom i osobom wyróżnionym gratulujemy sukcesu. Fotorelacja na portalu Facebook- Szkoła księdza Jana, zapraszamy do dowiedzin i lajkowania.