Napisana przez reporter 2010-01-21 10:59:43

21 i 22 stycznia w naszej szkole panowała wyjątkowo ciepła i serdeczna atmosfera. Nasze maluchy, chcąc pokazać babciom i dziadkom, jak bardzo ich kochają, przygotowały razem ze swoimi wychowawczyniami występy artystyczne. Pierwszego dnia świąt swoich dziadków i babcie zaprosili uczniowie klasy drugiej, którzy z panią Małgorzatą Pawlik przygotowali wzruszające życzenia, płynące prosto z serca piosenki, wspaniałe wierszyki. Po oficjalnej uroczystości maluchy wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty: laurki, kwiatki, serduszka. Potem przyszedł czas na wspólne rozmowy, delektowanie się pysznymi ciastami, kawą, a maluchy sokami owocowymi.

Drugi dzień świąt był równie uroczysty. Tym razem odwiedzili naszą szkołę babcie i dziadkowie pięcio- i sześciolatków. Dzieci bardzo poważnie podeszły do uroczystości. Znakomicie przygotowane przez wychowawczynie, panią Mariolę Straube i panią Violettę Grabowską, swoim dziadkom pięknie recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Wykazały się prawdziwymi zdolnościami aktorskimi. W występ włożyły wiele pracy, ale też dużo uczucia i miłości do swoich bliskich. Za swój trud otrzymały ogromne brawa, ale największą dla nich nagrodą były łzy wzruszenia w oczach babć i dziadków. Oczywiście każdy gość dostał piękny upominek. Wszyscy dobrze się bawili przy suto zastawionych stołach. Cieszy nas to, że dziadkowie tak licznie przybyli na uroczystości przygotowane przez nasze dzieci i że aktywnie uczestniczą w życiu swoich pociech i szkoły.