Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

Napisana przez reporter 2016-09-16 09:55:54

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Obecnie do naszej szkoły uczęszcza 101 uczniów, w tym 21 do oddziału przedszkolnego. Niestety nie ma pierwszej klasy, gdyż siedmiolatki są już w klasie drugiej, a sześciolatki zostały w przedszkolu. Piękna słoneczna pogoda nie sprzyja siedzeniu w murach szkolnych, więc uczniowie każdą przerwę spędzają na wolnym powietrzu, również lekcje wychowania fizycznego odbywają się na szkolnym boisku. W tym tygodniu odbyło się zebranie rodziców, na którym wybrano Radę Rodziców. W jej skład wchodzą następujące osoby:

pani Mariola Witkowska- Przewodnicząca Rady Rodziców

pani Ewa Urbańska

pani Joanna Słowik

pani Justyna Popowczak

pan Maksymilian Antków

pani Renata Nowak

pani Anna Piskorowska

Składka na Radę Rodziców w tym roku szkolnym wynosi 30 zł. Pieniądze można wpłacać do wychowawców klas, członków Rady Rodziców z poszczególnych klas lub na konto nr. 20 2490 0005 0000 4100 3907 4239 (w tytule przelewu wpisać imię, nazwisko i klasę ucznia).