Do dzieci , rodziców i wszystkich, którzy chcą pomóc!

Napisana przez reporter 2015-11-27 09:59:31

W ubiegłym tygodniu na terenie gminy Ruja wybuchły dwa pożary, w których ucierpiało jedenaście rodzin. W ciągu kilku godzin rodziny te straciły cały dobytek, nie mają dachu nad głową. Zwracamy się więc z prośbą o pomoc dla nich, tym bardziej, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Już wkrótce bedziemy przeżywać tajemnicę narodzin Dzieciątka Jezus, będziemy łamać się opłatkiem, wyciągnijmy więc pomocną dłoń w geście solidarności dla rodzin poszkodowanych w pożarach w Rui i Dzierżkowicach. Gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Potrzebna jest wszelka pomoc, nie tylko finansowa, przede wszystkim żywność, środki czystości, odzież, pościel, ręczniki, zabawki, przybory szkolne. Akcją pomocy pogorzelcom w naszej szkole zajmuje się pani Małgorzata Pawlik i trwa ona do 9 grudnia.

Pamiętaj, i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!