zDolny Ślązaczek 2015

Napisana przez reporter 2015-12-15 11:59:48

19 października 2015 r. odbył się  szkolny etap I Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek organizowany przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu. Uczestnicy rozwiązywali test na platformie e-learningowej, sprawdzający znajomość leksyki, gramatyki i ortgrafii, rozumienie tekstu czytanego oraz wiedzę dotyczącą angielskiego obszaru językowego. W konkursie wzięło udział jedenastu uczniów z klas IV-VI.

Do drugiego etapu awansowała uczennica klasy czwartej Wiktoria Hućko. Tym samym znalazła się w gronie czterech najlepszych uczniów powiatu legnickiego. To wielkie osiągnięcie zarówno dla uczennicy, jak i jej nauczycielki- pani Agnieszki Stępień. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.