Konkurs "czyste wody, zdrowe ryby"

Napisana przez reporter 2010-03-09 12:51:48

W piątek 5 marca w naszej szkole odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego organizowanego przez Polski Związek Wędkarski oddział Prochowice pod nazwą "Czyste wody, zdrowe ryby". Konkurs miał na celu propagowanie idei ochrony środowiska przyrodniczego, w szczególności dbania o czystość wód. Ogłoszenia wyników konkursu i rozdania nagród dokonał opiekun sekcji młodzieżowej PZW pan Ryszard Sudoł. W kategorii przedszkolnej pierwsze miejsce zdobył Fabian Wojtkowski, drugie Oksana Juszczak a trzecie Amelia Skuza. W kategorii klas I-III Bartosz Sewielski zajął drugie miejsce, a Michał Biszczak trzecie. Największy sukces w konkursie odniosła Anna Mosiek z klasy piątej, bo w kategorii klas IV-VI zajęła pierwsze miejsce. Szóstoklasistka Katarzyna Jacheć otrzymała wyróżnienie. Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, albumy przyrodnicze oraz gry dydaktyczne. Więcej zdjęć w galerii.